Pantofle.net

phoca_thumb_l_dz7.jpg

Kursy walut

Licznik odwiedzin strony

Wizyt w miesiącu737
Łącznie wizyt84094

Powered by Kubik-Rubik.de

Odwiedza nas w tej chwili

We have 6 guests online

Stanbut - producent pantofli oraz obuwia skórzanego - Tylmanowa PDF Print

Nasza firma "Stanbut" istnieje na rynku od 1991 roku. Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju pantofli oraz obuwia. Produkty nasze wykonane są głównie ze skór naturalnych (bydlęcych, świńskich, owczych) oraz z komponentów najwyższej jakości. Zapewniamy wysoką jakość i bogate wzornictwo naszego obuwia. Oferta nasza obejmuje ponad 80 wzorów pantofli letnich i ocieplanych, sandałów, drewniaków, bamboszy, klapek, mokasynów, pantofli regionalnych. Do współpracy zapraszamy hurtownie, sklepy, firmy i osoby prywatne zajmujące się handlem hurtowym lub detalicznym, a także firmy zajmujące się eksportem. Zamówienia realizujemy w krótkich terminach. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem kuriera na terenie Polski oraz zagranicy, a także dostarczamy towar do klienta na terenie województw:

  • małopolskiego
  • podkarpackiego
  • śląskiego
  • świętokrzyskiego

klapki tylmanowa

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub na adres e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

drewniaki z tylmanowej


Nota prawna
Wykorzystywanie w roznych celach np.komercyjnych lub innych wszelkich materiałów oraz fragmentów jak rowniez zdjęć z serwisu jest dozwolone tylko po uzyskaniu pisemnej zgody autora strony. Zabronione jest umieszczanie całości lub fragmentów serwisu w innych stronach internetowych. Oświadczamy, że treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.Autor dokłada starań aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były aktualne rzetelne, ale nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te informacje.Nie odpowiadamy za treści umieszczone w zewnętrznych serwisach WWW, do których łącza zostały umieszczone w niniejszym serwisie.

Serwis ruszył 1 lipca 2008 roku, aktualizacja 19.11.2012 roku.

obuwie tylmanowa